Kalender 2023

Januari
Söndag 8/1 17:00 Styrelsemöte

Februari
Söndag 5/2 17:00 Styrelsemöte

Mars
Söndag 5/3 17:00 Styrelsemöte
Söndag 19/3 kl.15:00 Utdelning av medlemsmärken
Söndag 19/3 16:00 Årsmöte

April
Söndag 2/4 kl. 15:30 Utdelning av medlemsmärken 
Söndag 2/4 16:00 Styrelsemöte
Lördagen 15/4 kl. 09:00 Båtlyft – listan ligger i brevlådan
Lördagen 15/4 kl. 10:00 – 12:00 Utdelning av medlemsmärken 
Lördagen 22/4 kl. 09:00 Båtlyft – listan ligger i brevlådan
Lördagen 29/4 kl. 09:00 – 13:00 Arbetsdag 
Lördagen 29/4 kl. 09:00 – 13:00 Utdelning av medlemsmärken 
Söndag 30/4 EXTRA båtlyft kl. 09:00 – listan ligger i brevlådan

Maj
Lördagen 6/5 kl. 09:00 Båtlyft – listan ligger i brevlådan

Söndagen 7/5 kl. 15:00-16:00 Utdelning av medlemsmärken
Söndagen 7/5 16:00 Styrelsemöte
Lördagen 13/5 kl. 09:00 Båtlyft – listan ligger i brevlådan
Lördag 20/5 Fiske och båt-loppis 10:00
Lördag 20/5 Kl. 10:00 Utdelning av medlemsmärken 
Söndag 21/5 Reservdag Fiske och båt-loppis 10:00

Juni
Söndagen 4/6 15:00 EXTRA medlemsmöte – angående traktorinköp
Söndagen 4/6 16:00 Styrelsemöte

Juli
Lördag 1/7 Fisketävling
(Söndag 2/7 reservdag fisketävling)
Söndag 2/7 16:00 Styrelsemöte

Augusti
Söndag 6/8 16:00 Styrelsemöte

September
Söndag 3/9 16:00 Styrelsemöte
Lördag 23/9 09:00 Båtlyft – boka ditt lyft på listan i brevlådan
Lördag 30/9 09:00 Båtlyft – boka ditt lyft på listan i brevlådan

Oktober
Söndag 1/10 16:00 Styrelsemöte
Lördag 7/10 kl. 09.00 Arbetsdag
Lördag 14/10 09:00 Båtlyft – boka ditt lyft på listan i brevlådan 
Lördag 21/10 09:00 Båtlyft – boka ditt lyft på listan i brevlådan 

November
Onsdag 5/11 16:00 Styrelsemöte
Söndag 19/11 kl. 16:00 Höstmöte

December
Söndag 3/12 16:00 Styrelsemöte
Fredag 15/12 Samtliga båtar ska vara borta från bryggorna 

Kalender 2022

Januari
Onsdag 5/1 18:00 Styrelsemöte

Februari
Söndag 6/2 17:00 Styrelsemöte
Söndag 13/2 15:00 Medlemsmöte –> Inbjudan

Mars
Söndag 6/3 17:00 Styrelsemöte
Söndag 13/3 15:00 Årsmöte
Söndag 27/3 kl. 10:00 – 13:00 Utdelning av medlemsmärken

April
Söndag 3/4 17:00 Styrelsemöte
Lördag 9/4 kl. 10:00 – 14:00 Utdelning av medlemsmärken
Söndagen 10/4 kl. 16:00 – 18:00 Utdelning av medlemsmärken
Söndag 24/4 Medlemsdag – separat inbjudan kommer
Söndag 24/4 kl. 10:00 – 13:00 Utdelning av medlemsmärken

Maj
Söndagen 1/5 17:00 Styrelsemöte
Lördag 14 maj arbetsdag 10:00 – 14:00

Juni
Söndagen 5/6 17:00 Styrelsemöte

Juli
Lördag 2/7 Fisketävling
(Söndag 3/7 reservdag fisketävling)
Söndag 10/7 17:00 Styrelsemöte

Augusti
Söndag 7/8 17:00 Styrelsemöte

September
Söndag 4/9 17:00 Styrelsemöte

Oktober
Söndag 2/10 17:00 Styrelsemöte
Lördag 8/10 kl. 10.00 Städdag

November
Onsdag 6/11 17:00 Styrelsemöte
Söndag 20/11 kl. 16:00 Höstmöte

December
Söndag 4/12 17:00 Styrelsemöte